• In English
 • Укрпошта розширює співпрацю з британською Royal Mail
  опубліковано 07 жовтня 2014 року о 12:46

  ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ Укрпошта активно проводить роботу щодо виходу на міжнародні ринки доставки товарів електронної торгівлі. На початку жовтня в.о. генерального директора Укрпошти Михайло Паньків відвідав у Лондоні міжнародну виставку E-CommerceExpo та провів робочу нараду з керівництвом державної поштової служби Великобританії Royal Mail.

  За результатами наради вже до кінця цього року між Укрпоштою та Royal Mail планується підписати договір про співпрацю з доставки згрупованих поштових відправлень з консигнацією. Консигнація – послуга з доставки міжнародних посилок за спрощеною процедурою проходження митного контролю та численними перевагами для клієнта: можливістю післяплати чи повернення товарів відправнику. Така співпраця дозволить британським компаніям електронної торгівлі глибше та якісніше зайти на український ринок. Тестові пересилання планується розпочати вже у листопаді цього року.

  Під час виставки відбулися зустрічі щодо поглиблення співпраці з представниками Пошти США, Money Gram та низки операторів електронної торгівлі, у тому числі зі світовим лідером он-лайн-ретейлу китайською Alibaba.com

  Нагадаємо, Укрпошта вже незабаром планує підписати договір про співпрацю з Поштою Китаю, що має підвищити кількість пересилань посилок та дрібних пакетів з Китаю до України, а також значно пришвидшити строки їх доставки. Подібні переговори про співпрацю вже проводяться між Укрпоштою та Поштою США й Nord Post (об’єднана поштова служба Данії та Швеції).