• In English
 • У МОН відбулася зустріч з оглядовою місією ЄС-ООН-СБ
  опубліковано 03 жовтня 2014 року о 17:42

  3 жовтня 2014 року заступник Міністра освіти і науки – керівник апарату Олексій Дніпров провів зустріч з оглядовою місією ЄС-ООН-СБ.

  Місію представляли Давід Басуні, Старший Радник з питань відродження, Представник UNICEF в Україні, Олена Сакович, Координатор Проектів з питань здоров’я та розвитку молоді та Катерина Рибальченко, старший програмний менеджер проекту UNDP.

  Під час зустрічі Олексій Дніпров розповів про стан освітніх закладів на Донбасі та проблеми, які необхідно вирішити до початку опалювального сезону та в більш далекій перспективі.

  У свою черг, Давід Басуні розповів про завдання місії та мету її перебування в Україні, високо оцінивши співпрацю МОН з UNICEF та UNDP.

  Зокрема, він зазначив, що перебування місії в Україні розділено на два етапи. Перший – це вивчення ситуації та потреб постраждалого регіону, другий етап – це швидке реагування на найбільш критичні виклики. За його словами, вивченням потреб і складання програми надання допомоги в довгостроковій перспективі є наступним етапом місії.

  Під час зустрічі Давід Басуні підкреслив, що він підтримує позицію Уряду України щодо однакового піклування про своїх громадян – і тих, які перебувають у зоні АТО, і поза зоною бойових дій.

  Заступник Міністра-керівник апарату Олексій Дніпров подякував за пропозицію допомоги та підкреслив, що Уряд та громадськість роблять все можливе для встановлення миру на Донбасі.

  Сторони домовилися про те, що представники Уряду, місії ЄС-ООН-СБ та інших міжнародних організацій постійно будуть проводити зустрічі та скоординують свої дії. Під час таких зустрічей буде вироблений та погоджений план відновлення та побудови миру на Сході України.