• In English
  • Арсеній Яценюк у Міноборони: 13 тис. військової техніки вже відновлено. Уряд готовий дати іще 1 млрд. грн. під свої гарантії
    опубліковано 03 жовтня 2014 року о 16:20

    Уже понад 13 тисяч одиниць військової техніки відновлено і поставлено на озброєння. Кабінет Міністрів України готовий додатково надати 1 мільярд гривень у вигляді урядових гарантій, який може бути необхідний для відновлення техніки. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк після завершення робочої наради з питань підготовки ЗСУ до виконання завдань в осінньо-зимовий період, яку він провів Міністерстві оборони України в п’ятницю, 3 жовтня.

    Глава Уряду повідомив, що відновлено і поставлено на озброєння понад 13 тисяч одиниць техніки: «Зараз «Укроборонпром» почав працювати в декілька змін, але виробничих потужностей не вистачає на те, щоби забезпечити Збройні Сили у повному обсязі в тих потребах, які вони задали».

    «Усі необхідні обсяги фінансування Уряд закрив. Кабінет Міністрів має можливості видачі загалом 25 мільярдів гривень урядових гарантій, і Уряд готовий видати мільярдну гарантію на додаткове придбання і відновлення військової техніки і озброєнь», - наголосив Прем’єр-міністр.