• In English
 • Зорян Шкіряк: Реформа МВС буде ефективною лише в комплексі з реформуванням інших міністерств та відомств
  опубліковано 03 жовтня 2014 року о 14:17

  Реформа Міністерства внутрішніх справ України не буде достатньо ефективною без проведення комплексних реформ у судовій системі, Генпрокуратурі, Міноборони та інших вітчизняних відомствах. На цьому наголосив радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк на брифінгу в Будинку Уряду 3 жовтня.

  «На жаль, якою гарною, демократичною чи інноваційною не була б реформа МВС, але коли ми заарештовуємо бандитів з гранатометами, а суди відпускають цих негідників під особисті зобов’язання, то виникає багато питань», - зазначив Зорян Шкіряк.

  Він закликав колег з інших міністерств, робити реальні кроки щодо реформування своїх відомств. «Це сьогодні необхідність, викликана часом і вимогами українського суспільства та реаліями, у яких сьогодні живе українська держава», - додав радник Міністра внутрішніх справ.

  Зорян Шкіряк також наголосив, що сьогодні МВС демонструє «максимальну відкритість щодо надання будь-якої інформації, щодо активного спілкування з громадськістю та представниками ЗМІ».

  Він також висловив сподівання, що процес реформ, який розпочало МВС, найближчим часом набуде реальних ознак. При цьому очікується, що законопроект про реформування Міністерства Уряд розгляне уже наступного тижня.