• In English
  • Ігор Швайка виступив на Міжнародному діловому форумі в Одесі
    опубліковано 03 жовтня 2014 року о 12:46

    Ефективна реалізація зібраного врожаю, якісна взаємодія виробників та переробників, неприпустимість прийняття необґрунтованих змін взаємних правил співпраці та перерозподілу повноважень - саме такі завдання на найближчий час окреслив Міністр аграрної політики та продовольства під час пленарної панелі на Міжнародному діловому форумі в Одесі.

    За словами Міністра, на сьогодні, в умовах неоголошеної війни з РФ, наше головне завдання - зібрати те, що виросло, забезпечити логістичну розв'язку, обробити зібране та визначити об'єктивну ціну, яка влаштовуватиме всіх учасників зернового ринку. Адже ринок, маємо розуміти, одна з визначальних тем сьогоднішнього аграрного середовища.

    Також Ігор Швайка наголосив: "Вчора я зустрічався з аграріями мого рідного Донбасу. Були на Луганщині та Донеччині. Скажу, що вдалось побудувати діалог, знайти взаєморозуміння та підтримку. Говорили, зокрема, про ініційовані сьогодні зміни та оптимізацію і перерозподіл підпорядкування центральних органів виконавчої влади. Головне, що було знайдено - спільні позиції в окреслених питаннях. Домовились про ведення конструктивного діалогу, про консолідований підхід у вирішенні нагальних проблем. Сьогодні аграрний сектор має багато викликів, та він є тією сферою, яка має потужний потенціал, постійно напрацьовуючи позитив та розширюючи позиції на світовому ринку. Саме так надамо гідну відсіч діям агресора, саме так - переможемо", - сказав Міністр Ігор Швайка.