• In English
 • Всі жителі Сходу України, які нині проживають на Харківщині, переміщені до будинків з опаленням
  опубліковано 02 жовтня 2014 року о 17:15

  Одним із провідних завдань для співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій є допомога та підтримка громадян, які приїхали зі Сходу нашої країни, а також їх адаптація до нових умов проживання. Наразі рятувальники оперативно вирішують питання підготовки до осінньо-зимового періоду: забезпечення людей житлом, теплими речами та іншими побутовими предметами. Рятувальники вже перемістили до будинків з опаленням майже всі родини зі Сходу України.

  Процес переселення людей до теплих приміщень налагоджений та результативно працює і на Харківщині. Так, рятувальники цього регіону спільно з представниками органів влади оперативно вирішили питання щодо розселення 18 мешканців східних регіонів, які ще з липня проживали в житлових неопалювальних корпусах на території дитячого оздоровчого табору «Лісова поляна» селища Високий Харківського району. Регіональним штабом з питань переміщення громадян, які виїжджають з районів проведення АТО, було прийнято рішення автобусами перевезти людей до територіальних центрів соціального захисту міста Харкова.

  Зокрема, в одній із кімнат дитячого оздоровчого центру проживала родина Лемешків з Луганщини, разом з 5-річною дитиною. Їм терміново необхідне було житло з опаленням, адже дитина постійно хворіє. Співробітники ДСНС України, спільно з органами місцевого самоврядування, одразу ж відгукнулися на їх проблему. Рятувальники допомогли родині завантажити речі та сумки до автобуса та перевезли до територіального центру соціального захисту Дзержинського району Харкова «Промінь». Люди були вдячні рятувальникам за турботу,  піклування та небайдужість до їх проблем і оперативність у їх вирішенні.

  Загалом до територіального центру «Промінь» переселено 9 осіб. Інших тимчасових мешканців табору «Лісова поляна» рятувальники розселили в територіальних центрах Орджонікідзевського та Фрунзенського районів міста Харкова. 

  «Регіональний штаб Харківської області завершує один з етапів роботи, пов'язаний з надання допомоги людям зі Сходу України. Сьогодні ми завершили переміщення людей з неопалювальних приміщень до будинків, в яких є всі умови для проживання людей в осінньо-зимовий період. У цілому, у Харківській області з неопалювальних приміщень було розселено близько 1800 людей», - зазначив помічник начальника головного управління ДСНС у Харківській області, секретар регіонального штабу Серій Щербіна.

  Нагадаємо, на Харківщині наразі перебуває понад 20 тис. осіб зі Сходу країни, які знайшли тут тимчасове житло.

  ftp://194.0.148.98/Dlya%20ZMI/02.10.14_dopomoga_rodynam/ - відео