• In English
 • Рівненщина отримала 3, 4 млн. грн. держсубвенції на заміну газових котлів
  опубліковано 02 жовтня 2014 року о 16:40

  3 мільйони 400 тисяч гривень цільової субвенції отримала Рівненщина на заходи з енергозбереження. Про це повідомив перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський під час засідання колегії.

  Це перший транш держсубвенції. Наступні транші надходитимуть в область рівномірними частинами щомісяця – у жовтні, листопаді та грудні. Загалом Рівненщина отримає з держбюджету майже 13 мільйонів 500 тисяч гривень. Тим часом внесок районів та міст обласного значення складатиме 5 мільйонів 600 тисяч гривень.

  «Гроші надходитимуть у всі райони, де впроваджуватимуться енергетичні проекти щодо заміни імпортного палива на альтернативу, - зазначив Юрій Приварський. - Відтак кожен голова райдержадміністрації нестиме персональну відповідальність щодо підготовки кошторисної документації та термінів впровадження проектів».

  Загалом державні кошти спрямують для 46 об’єктів Рівненщини. У районах та містах обласного значення реконструюватимуть системи опалення, встановлюватимуть твердопаливні котли та замінюватимуть газові плити на електричні у бюджетних закладах – школах, дитсадках, соціальних та медичних установах.