• In English
 • Олександр Сич привітав освітян Івано-Франківської області із професійним святом
  опубліковано 02 жовтня 2014 року о 14:12

  Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич в рамках робочої поїздки в Івано-Франківськ 2 жовтня 2014 року взяв участь в урочистостях із нагоди Дня працівників освіти та привітав освітян області із професійним святом.

  «Я щиру зичу Вам того, чого можна побажати близьким людям. Аби Вам було комфортно працювати з колегами, учнями та їх батьками. Аби був затишок у хаті, родині та усі були здорові. Аби ніякі біди та незгоди не відволікали Вас від Вашої високої та шляхетної місії», - зауважив у вітальному слові Олександр Сич.

  Віце-прем’єр-міністр наголосив, що за роки незалежності ще жодного разу не доводилося відзначати День освітянина у таких складних умовах, а також відзначив особливу роль української школи у формуванні сучасних героїв.

  «Ми перемогли нашого внутрішнього тирана, завдячуючи Революції Гідності. А сьогодні виборюємо право жити у власній вільній незалежній Україні і, як ніколи, добре розуміємо, якими важливими є освіта та виховання у становленні особистості. Адже герої, які загинули на Майдані, виявили найвищу міру патріотизму та відповідальності перед Батьківщиною та власними родинами», - підкреслив Олександр Сич.

  Урядовець закликав освітян до ширшого залучення в навчально-виховному процесі прикладів і сюжетів, що породжує нинішня війна. «Ми маємо повною мірою реалізувати об’єднавчий потенціал боротьби проти новітнього агресора і виховати покоління, яке зуміє консолідувати українську націю і побудувати сильну, заможну і незалежну державу», - підсумував Віце-прем’єр-міністр. 

  У рамках заходу кращих освітян області було відзначено нагородами за особливі заслуги перед Прикарпаттям.