• In English
 • Кожна людина повинна знати, як правильно реагувати на різного роду надзвичайні ситуації, – Сергій Бочковський
  опубліковано 02 жовтня 2014 року о 12:55

  «Кожна людина, у разі виникнення надзвичайної ситуації, повинна знати: як поводитися самому і допомогти ближньому до приїзду екстрених служб. Саме з метою навчити населення, як правильно реагувати на різного роду надзвичайні ситуації та надавати постраждалим людям первинну медичну допомогу, сьогодні на навчальному полігоні Державного підприємства «Мобільний рятувальний центр ДСНС України» (ДП МРЦ) відбулися спеціалізовані навчання з домедичної та медичної допомоги у випадках масового ураження людей внаслідок терористичних актів», - повідомив Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

  Як зазначив Голова Служби, поряд із професійними рятувальниками, психологами, кінологами, медиками, у навчаннях брали участь також і небайдужі люди – волонтери, які також прагнуть знати, як правильно діяти під час виникнення надзвичайних ситуацій.

  «На Сході України тривають бойові дії. В таких умовах наше суспільство повинно бути готове морально та фізично надати допомогу своїм співвітчизникам. Люди повинні не боятися надавати першу домедичну допомогу постраждалим. Саме тому на навчаннях ми змоделювали ситуацію, яка може статися у реальному житті – вибух на залізничному вокзалі, де перебувало більше 200 осіб. Ці люди опиняються один на один зі смертельною небезпекою, яка виникає внаслідок вибуху. Тому ми детально продемонстрували, як правильно діяти у разі виникнення такої ситуації, кому в першу чергу надавати допомогу та як правильно евакуювати людей з приміщень», - сказав Сергій Бочковський.

  Голова ДСНС України повідомив, що правильність дій у випадку вибуху, демонстрували професіонали своєї справи. Адже ліквідовували умовну надзвичайну ситуацію 25 рятувальників та 5 од. техніки ГУ ДСНС України у Київській області та 15 рятувальники ДП МРЦ, серед яких і 2 кінологи, та 3 одиниці техніки.

  «Я дякую всім учасникам навчань за злагоджену та професійну роботу. Сподіваюся, що це навчання залишиться лише в теорії і в Україні буде мир та спокій», - зазначив Сергій Бочковський.