• In English
 • Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості зустрівся з представниками оглядової місії ООН
  опубліковано 01 жовтня 2014 року о 19:02

  1 жовтня 2014 року в приміщенні Міненерговугілля відбулася зустріч Першого заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Зюкова з представниками оглядової місії ООН до України щодо посткризового відновлення та планування.

  У ході зустрічі сторони обговорили питання підтримки Уряду у вирішенні короткострокових потреб у відновленні та зміцненні спроможності щодо планування і управління відновленням Сходу України, а також питання безпеки на Донбасі з огляду на соціально-політичну ситуацію, що склалася.

  Учасники зустрічі домовилися провести подальші консультації задля визначення послідовності дій щодо відновлення та визначити цілі, масштаби, а також терміни можливої всеоб’ємної оцінки середньострокових потреб постконфліктного відновлення та побудови миру, яка в майбутньому стане основою для програми відновлення та реконструкції Донбасу.

  Нагадаємо, що Спільна оглядова місія ООН прибула до України задля зміцнення стратегічного партнерства, визначення можливості для спільних ініціатив і вироблення загального підходу для надання підтримки Уряду України в оцінці потреб щодо відновлення, примирення та побудови миру.