• In English
 • Мінагрополітики: Україна представила потенціал вітчизняного тваринництва в Китаї
  опубліковано 01 жовтня 2014 року о 16:43

  Фахівці Міністерства аграрної політики та продовольства України взяли участь у роботі семінару з розвитку тваринництва для азійсько-європейських посадових осіб, що відбувся у м. Чанчунг, Китайська Народна Республіка.

  Крім того, у семінарі взяли участь представники 14 країн Європи та Азії. Учасникам заходу була надана можливість ознайомитися з різними аспектами економічного та соціального життя КНР. Зокрема, розвитком молочного та м’ясного скотарства в Китаї, біотехнологіями, переробкою продукції тваринництва, екологічними аспектами сталого розвитку тваринництва тощо.

  Крім того, учасники семінару здійснили велику кількість практичних візитів до різних установ, а саме: до молочної ферми Джілінського державного аграрного університету, комбікормових заводів, біотехнологічного центру Джілінської академії аграрних наук, м’ясокомбінату із забою великої рогатої худоби за технологією «Халяль», фабрики з вирощування грибів, центральної лабораторії ветеринарного контролю.

  Директор департаменту тваринництва Мінагрополітики України Андрій Гетя презентував учасникам зустрічі потенціал українського тваринництва та перспективи співпраці України та Китаю.