• In English
  • Людмила Денісова: Держава готова фінансувати протезування пораненим учасникам АТО як в Україні, так і за кордоном
    опубліковано 01 жовтня 2014 року о 14:42

    Держава готова надати пораненим учасникам АТО право на позачергове протезування за рахунок державного бюджету як в Україні, так і за кордоном. Про це заявила Міністр соціальної політики України Людмила Денісова на засіданні Кабінету Міністрів України 1 жовтня.

    Вона нагадала, що Кабінетом Міністрів ухвалене рішення надати пораненим учасникам АТО право на позачергове протезування за рахунок державного бюджету на підприємствах, які розташовані в межах держави Україна. «Таких понад 70 підприємств. І ми вже таке протезування забезпечуємо сьогодні. Уже в нас є черга на 15 людей. Як тільки можна буде їх протезувати, бо треба, щоб людина мала відповідне медичне призначення, ми будемо протезувати», - повідомила Людмила Денісова.

    Але є випадки, коли «через складну функціональну будову» протезування можна забезпечити тільки за кордоном. Тому Міністерство соціальної політики звернулося до Уряду з проханням урегулювати питання можливості фінансування відповідного протезування за межами України: «Щоб у випадках, коли експертна комісія визначить неможливість забезпечення протезування в державі Україна, ми могли забезпечити протезування учасника АТО, за кордоном і за державний кошт».