• In English
 • Привітання Віце-прем'єр-міністра Олександра Сича з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек
  опубліковано 30 вересня 2014 року о 18:15

  Sych-O.M.jpg

   

  Шановні працівники бібліотечної галузі!

  Від щирого серця вітаю бібліотечних працівників і поціновувачів книги з Всеукраїнським днем бібліотек, що традиційно відзначається в Україні 30 вересня. Висловлюю глибоку повагу працівникам галузі за винятково важливу роль, яку відіграє в нашій державі така поважна інституція, як бібліотека – скарбниця, хранитель і дослідник духовної спадщини поколінь.

  Важко переоцінити глибинну роль бібліотек у всебічному розвитку особистості читачів – інтелектуальному, духовному, естетичному, вихованні їхніх кращих громадських якостей і доступі до онлайн-знань.

  Сьогодні в умовах складної суспільно-політичної ситуації та військової агресії Росії проти України бібліотеки перебрали на себе нові, по-суті, соціальні функції культурно-інформаційних центрів, працюючи із внутрішньо переміщеними особами,  розкриваючи реальну картину світу й об’єднуючи країну. Надзвичайно важливим є цей дороговказ: «Бібліотека – територія єдності». Лише в єдності, за наявності повної, неупередженої інформації, за допомогою книги сформується успішне майбутнє кожної окремої людини і всього суспільства. Лише обізнані, поінформовані громадяни зможуть творити нове майбутнє вільної Української держави та відстоювати її цілісність і суверенітет у боротьбі з будь-яким проявами зовнішньої агресії.

  Бажаю успіхів та натхнення у вашій благородній просвітницькій справі. Міцного здоров’я, щастя та благополуччя вам і вашим родинам.