• In English
 • Усіх студентів із зони АТО, які звернулися на гарячу лінію Мінагрополітики, переведено до інших ВНЗ і надано житло
  опубліковано 26 вересня 2014 року о 19:19

  За дорученням Міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки, з 1 вересня 2014 року у Мінагрополітики розпочала роботу гаряча лінія для студентів і викладачів аграрних вищих навчальних закладів Луганської та Донецької областей.

  Щодня на гарячу лінію надходить 25-30 дзвінків від студентів і викладачів. Студенти, зокрема, найчастіше цікавляться, у яких закладах можна продовжити навчання, питаннями захисту дипломних робіт, оплатою навчання в іншому ВНЗ. Викладачі ж переважно цікавляться питаннями працевлаштування.

  За даними на 23 вересня, до аграрних ВНЗ III-IV рівнів акредитації переведено 154 студенти. У тому числі – за бюджетною формою навчання - 41 студент, за контрактом - 49. В якості вільних слухачів - 64 особи. Крім того, забезпечено гуртожитками всіх бажаючих у кількості 120 осіб.

  Мінагрополітики України продовжує надавати допомогу в питаннях навчального процесу, вступу та переведення на навчання студентів аграрних ВНЗ та інших питань цього напрямку. Цілодобово працює «гаряча» лінія за телефонами (044) 279-55-68, (066) 172-43-05. Крім того, у вестибюлі Міністерства (м. Київ, вул. Хрещатик, 24) організовано прийом студентів та викладачів із зони АТО.