• In English
 • Держкомтелерадіо оголосив прийом творів на здобуття премії імені Лесі Українки
  опубліковано 26 вересня 2014 року о 13:24

  Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом заявок для участі у конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва.

  Премія присуджується у чотирьох номінаціях:

   - літературні твори для дітей та юнацтва;

   - художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва;

   - театральні вистави для дітей та юнацтва;

   - кінотвори для дітей та юнацтва.

  На здобуття Премії висуваються оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, ніж за півроку до їх подання на конкурс. Не приймаються твори, які були відзначені іншими преміями.

  Заявка на участь у конкурсі відповідно до Положення про Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 р. №32, подається до Держкомтелерадіо до 1 грудня 2014 року.

  Творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації вносять пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії та подають до Держкомтелерадіо такі документи:

  - клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора у паперовій та електронній формі;

  – три примірники твору у друкованому вигляді;

  – розширена анотація на твір у паперовій та електронній формі;

  – копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії (за наявності);

  – копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків, крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті.

  Заявку з поміткою «На здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва» просимо надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

   

  Контактний телефон: (044) 278-87-56; e-mail: kniga@comin.gov.ua ,  sector@comin.gov.ua.