• In English
 • МВС підбило підсумки комплексного інспектування діяльності міліції Житомирщини
  опубліковано 26 вересня 2014 року о 11:35

  В УМВС України в Житомирській області підбили підсумки комплексного інспектування комісією Міністрства внутрішніх справ діяльності міліції Житомирщини. Про висновки компетентних фахівців повідомив заступник Міністра внутрішніх справ – керівник апарату МВС Сергій Чеботар.

  Перевірка організації діяльності органів внутрішніх справ області була проведена Міністерством, зважаючи на наявність скарг громадян щодо роботи окремих підрозділів. Відтак упродовж кількох тижнів серпня-вересня проходило вивчення стану роботи правоохоронців на всіх напрямах: від обласного управління до міськрайвідділів.

  На зустріч з підведення підсумків роботи комісії МВС запросили керівників галузевих служб та територіальних підрозділів міліції Житомирщини.

  За результатами інспектування було прийнято рішення щодо кардинальних кадрових змін в керівництві обласного Управління внутрішніх справ та районних і міських відділів, про що присутнім повідомив Сергій Чеботар.

  «Визначальним критерієм діяльності кожного працівника міліції в умовах сьогодення має стати закон і захист законних прав та інтересів наших громадян», – наголосив Сергій Чеботар.

  Про прийняті Міністерством внутрішніх справ рішення щодо діяльності поліської міліції заступник Міністра розповів і журналістам на прес-конференції, що відбулася відразу потому. Також Сергій Чеботар відповів на запитання представників мас-медіа, які стосувалися перспектив найближчого реформування правоохоронного відомства та питань участі міліціонерів у забезпеченні успішного завершення проведення антитерористичної операції.

  Наступним етапом перебування заступника Міністра на Житомирщині стала зустріч з громадськими активістами, які прийшли до УМВС задля розмови з представником Міністерства внутрішніх справ.

  У ході активного діалогу Сергій Чеботар повідомив громадським активістам, що їх думка є важливою для керівництва МВС при прийнятті кадрових рішень, зокрема керівника обласної міліції, а тому цьому призначенню обов’язково передуватимуть громадські обговорення. Також Сергій Чеботар подякував людям за їх активну позицію і небайдужість до проблем міліції і наголосив, що усі ініціативи, озвучені під час минулої зустрічі заступника Міністра з активістами, були враховані керівництвом МВС і знайшли відповідне відображення у кадрових рішеннях.

  Загалом, запевнив Сергій Чеботар, усі кроки керівництва Міністерства продиктовані необхідністю навести порядок та спрямовані на загальне покращання роботи правоохоронного відомства.

  Наостанок заступник Міністра внутрішніх справ висловив переконання у спроможності міліції Житомирщини виконати поставлені перед нею завдання та забезпечити ефективну протидію злочинності, а також безпеку і спокій жителів регіону.