• In English
 • Харківська ОДТРК постійно висвітлює благодійні акції харків'ян та бере в них безпосередню участь
  опубліковано 25 вересня 2014 року о 15:59

  Харківська ОДТРК продовжує благодійну діяльність з допомоги вимушеним переселенцям та людям, що мешкають на постраждалих територіях.

  Журналісти об’єдналися у благодійних зусиллях з ГО «Наш город» та Харківською обласною організацією миротворців ООН. 22 вересня громадські активісти доставили черговий вантаж гуманітарної допомоги до Слов’янська.

  Цього разу акцент зробили на потребах тамтешніх школярів. Адже у батьків школярів, які повернулися до рідних осель, не завжди є можливість купити все необхідне. Харківські волонтери передали канцелярське приладдя, книжки до Семенівського навчально-виховного комплексу №1 та слов’янського міського управління освіти, яке розподілить «гуманітарку» по тих навчальних закладах, де її потребують.

  НВК №1 у Семенівці, що розташований поблизу Слов’янська, постраждав найбільше. Як розповів директор начального закладу Сергій Борисенко, на даху площею 1400 кв. м не було жодної непошкодженої ділянки, із 92-х вікон вцілили лише 4, майже вщент були знищені меблі, кухонний інвентар, подекуди зруйновані перекриття будівлі. Будівлю поступово відновлюють. У подарунок від харків’ян учні НВК №1 отримали понад 1000 комплектів шкільного приладдя.

  Збір гуманітарної допомоги у Харкові триває з початку червня. Відколи Слов’янськ звільнили від терористів, сюди привезли 10 т продуктів харчування, що їх купили на кошти, зібрані харків’янами.

  Харківська ОДТРК постійно висвітлює благодійні акції харків’ян та бере в них безпосередню участь.