• In English
  • Землевпорядники Херсонщини надали земельні ділянки 12 військовослужбовцям, які беруть участь в АТО
    опубліковано 25 вересня 2014 року о 10:24

    На сьогодні головне управління Держземагентства у Херсонській області видало накази про передачу у власність земельних ділянок загальною площею 14 гектарів для ведення особистого селянського господарства 12 військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції. Наразі до землевпорядної служби області надійшли 127 заяв армійців та  членів  родин загиблих воїнів про передачу у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення, стосовно яких видано накази про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок 94 громадянам на площу 97,82 гектара.

    «Першочерговим завданням усіх без винятку працівників органів земельних ресурсів області є забезпечення земельними масивами військовослужбовців, які на буремному сході захищають національні інтереси у цей складний для держави час. Саме тому заяви про виділення земельних ділянок учасникам АТО землевпорядники розглядають оперативно та у позачерговому порядку», – наголосив перший заступник начальника головного управління Держземагентства у Херсонській області Вадим Дробот.

    Загалом землевпорядники передали до органів місцевого самоврядування 228 заяв військовослужбовців про виділення у власність земельних ділянок. З них місцеві ради оперативно прийняли рішення про надання 11 військовослужбовцям дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під житлове будівництво загальною площею 1,903 гектара.