• In English
 • Міністр культури зустрівся з представниками української діаспори Америки
  опубліковано 24 вересня 2014 року о 18:09

  Міністр культури Євген Нищук під час робочої поїздки до США 24 вересня в Українському домі у Нью-Йорку провів зустріч із представниками української громади.

  Головною темою зустрічі стали виклики сьогодення перед якими постала як Україна в цілому, так і зокрема культурна сфера. Також мова йшла про громадянське суспільство, яке утворилось в Україні після Революції гідності.

  Євген Нищук розповів про роботу Міністерства культури та обговорив із представниками української громади перспективи співпраці, зокрема такі, що пов'язані з реальними проектами щодо розвитку вітчизняної кінематографії та залучення додаткових інвестицій на відродження Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка.

  Під час зустрічі торкнулися також теми інформаційної війни РФ у світі, введення «цензури» на кремлівську пропаганду і те, яким чином заповнити інформаційний простір якісним українським культурним продуктом. Підняли питання незаконно ув'язненого українського кінорежисера Олега Сенцова та важливість зустрічей артистів з військовими, що перебувають у зоні АТО.

  Зі свого боку представники діаспори запевнили у своїй безперечній підтримці українського народу і розповіли про широку волонтерську мережу у США, робота якої спрямована на допомогу українським військовослужбовцям та біженцям зі Сходу України.

  «Зараз Україна переживає непросту ситуацію, яка виникла через агресію Кремля, – сказав Євген Нищук. – Сьогодні Україна – форпост світу, і саме зараз Європа і світ мають стати солідарними з нами, аби разом завершити цю не проголошену третю світову війну!».