• In English
 • У Мінмолодьспорту привітали із 90-річчям олімпійську чемпіонку Ніну Бочарову
  опубліковано 24 вересня 2014 року о 17:53

  24 вересня у Міністерстві молоді та спорту України вітали із 90-річчям видатну українську спортсменку, дворазову олімпійську чемпіонку зі спортивної гімнастики – Ніну Антонівну Бочарову.

  У складі збірної команди зі спортивної гімнастики Ніна Бочарова брала участь у XV Олімпійських іграх, які відбулися у Хельсінкі 1952 року. Вона отримала золоту медаль Олімпіади, вигравши вправи на колоді, а також здобула "золото" в командному заліку. Крім того, вона здобула срібні медалі в опорному стрибку і в командному заліку в відміненій пізніше дисципліні — командних вправах із предметом.

  "Для мене сьогодні велика честь – доторкнутись до історії світового спорту у Вашій особі. Ви були однією з перших спортсменок, хто привіз в Київ олімпійське "золото". З Вас почалася славетна історія перемог української спортивної гімнастики", - зазначив у своєму привітанні до ювілярки Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов.

  Ніну Бочарову також привітали представники Національного олімпійського комітету, Федерації спортивної гімнастики України, колеги, юні спортсмени.