• In English
 • Розпочався Міжнародний форум "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє"
  опубліковано 23 вересня 2014 року о 10:55

  Форум проходить у Міжнародному виставковому Центрі з 23 по 24 вересня. У церемонії відкриття форуму візьмуть участь Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрій Зюков і заступник Міністра Вадим Улида.

  У рамках форуму організовано галузеву експозицію «ПЕК України», яка представлена національними компаніями паливно-енергетичного комплексу України, які працюють в сегментах видобутку енергоресурсів, генерації, розподілу та збуту енергії. На стендах продемонстровано інвестиційні проекти будівництва, модернізації та реконструкції енергетичних об'єктів.

  Крім того, ХІІ Міжнародна виставка «Енергетика в промисловості-2014» презентує світові та вітчизняні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникову продукцію, автоматизовані системи управління енергоресурсами, енергозберігаючі технології та розробки для технічного забезпечення і оновлення об'єктів ПЕК та енергетичних господарств виробничої сфери.

  Ділова програма Форуму охоплює найважливіші питання розвитку та функціонування енергетики. Тематика науково-технічних заходів зосередить увагу фахівців на підвищенні рівня енергетичної безпеки України, оптимізації видобутку природних енергетичних ресурсів, пошуку шляхів диверсифікації джерел енергопостачання, ефективної системи управління ПЕК та залучення інвестицій.

  23 вересня, окрім виставкових заходів, відбудуться круглі столи «Європейська перспектива: підвищення ефективності роботи ОЕС України. Стан та проблеми» та «Стан імплементації європейських директив в енергетичній сфері».

  24 вересня заплановано провести День атомної енергетики. В останній день форуму заплановано інтерактивний урок зі школярами з метою запобігання дитячого електротравматизму за темою: «Давайте потоваришуємо з електроенергією!» і круглий стіл: «Організація і забезпечення цивільного та протипожежного захисту на підприємствах ПЕК».

  Тематика науково-технічних заходів зосередить увагу фахівців на  підвищенні рівня енергетичної безпеки України, оптимізації видобутку природних енергетичних ресурсів, пошуку шляхів диверсифікації джерел енергопостачання, ефективної системи управління ПЕК та залучення інвестицій.

  Довідково

  Форум проводиться у відповідності  до рішення Уряду України. У заходах беруть участь представники Уряду, керівники державних органів, національних компаній ПЕК України, топ-менеджери підприємств-виробників енергетичного та електротехнічного обладнання, інвестиційні структури, аналітики, науковці і експерти галузі.