• In English
 • У Мінагрополітики відбулося засідання комісії з визначення претендентів та проведення виборів керівників двох вишів
  опубліковано 23 вересня 2014 року о 10:14

  22 вересня 2014 року в Міністерстві аграрної політики та продовольства України під головуванням заступника Міністра - керівника апарату Олександра Сеня відбулося засідання комісії з проведення конкурсу щодо визначення претендентів та виборів керівників аграрних вищих навчальних закладів.

  На засіданні були присутні кандидати на заміщення вакантної посади ректора Подільського державного аграрно-технічного університету та представники Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

  За підсумками роботи конкурсної комісії ухвалено рішення щодо проведення конференції Подільського державного аграрно-технічного університету з виборів претендентів на вакантну посаду ректора 26 вересня 2014 року, що стане завершальним етапом процедури проведення виборів ректора у цьому навчальному закладі. Комісією погоджено, що кандидатури на цю посаду відповідають вимогам законодавства.

  Щодо виборів ректора Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, то вирішено оголосити конкурс на заміщення вакантної посади керівника університету, розмістивши у двотижневий термін відповідне оголошення в центральних та місцевих ЗМІ. Усі бажаючі, які відповідають вимогам чинного законодавства, протягом двох місяців можуть надати свої кандидатури до конкурсної комісії міністерства.