• In English
 • Мін’юст проведе Всеукраїнський тиждень правових знань «Подолання корупції в судовій системі»
  опубліковано 22 вересня 2014 року о 15:25

  З 29 вересня по 3 жовтня поточного року, напередодні Дня юриста, Міністерством юстиції заплановано проведення Всеукраїнського тижня правових знань «Протидія корупції в судовій системі», в рамках якого відбудуться тематичні заходи з питань підвищення рівня правової обізнаності громадян щодо протидії корупції в судовій системі.

  Це робиться на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2014 року «Про деякі заходи щодо сприяння утвердженню доброчесності в судовій системі».

  Зокрема, в рамках Всеукраїнського тижня правових знань передбачається проведення лекцій у вищих навчальних закладах з питань ролі та мотивації антикорупційної поведінки громадян у відносинах із судами; надання безоплатної первинної правової допомоги населенню з питань, що можуть бути пов’язані із корупцією; організація у засобах масової інформації щодо роз’яснення порядку дій громадян у випадках вимагання від них неправомірної вигоди тощо.

  Крім того, заплановано проведення широкого громадського та експертного обговорення з проблемних питань функціонування судової системи та проведення судової реформи.