• In English
  • У Міністерстві закордонних справ відбулася зустріч із депутатами альянсу Європейських консерваторів та реформістів
    опубліковано 22 вересня 2014 року о 14:23

    22 вересня у МЗС України відбулася зустріч Першого заступника Міністра закордонних справ Наталії Галібаренко з депутатами альянсу Європейських консерваторів та реформістів.

    Під час зустрічі сторони привітали одночасну ратифікацію Угоди про асоціацію України з ЄС у Верховній Раді України та Європейському Парламенті, наголосивши на тому, що це є вагомим політичним сигналом щодо підтримки курсу України на європейську інтеграцію.

    У контексті внутрішньополітичної ситуації в нашій державі сторони обговорили, серед іншого, шляхи нормалізації ситуації на Сході України, у тому числі допомогу з боку ЄС для стабілізації економічного розвитку та відновлення України.

    Окрім цього, сторони розглянули питання, пов’язані з підготовкою до дострокових парламентських виборів в Україні, що заплановані на 26 жовтня ц.р., а також міжнародного спостереження за їх проведенням, зокрема з боку Європейського Парламенту.