• In English
 • Фармацевти Волині надали армії допомоги на півмільйона гривень
  опубліковано 19 вересня 2014 року о 18:39

  Фармацевти Волинської області надали армії допомоги на півмільйона гривень. Про це розповів Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик 19 вересня під час урочистостей з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника.

  Вітаючи їх, він сказав: «Фармацевти області з розуміння поставилися до мого прохання. 12 серпня ми зустрічалися та обговорювали ситуацію щодо забезпечення лікарськими засобами бійців, що беруть участь в АТО. Представники фармації досить відповідально віднеслися до цієї справи. Їхню роботу позитивно оцінюють усі. Вони реалізовували волонтерам медичні препарати і ліки фактично по собівартості, видаючи їх безпосередньо зі складів, а через відповідні центри - передавали ще й благодійну допомогу.

  «Вже сьогодні частина наших солдат потребує серйозної психологічної і медичної реабілітації. Ми розпочали роботу зі створення реабілітаційних центрів і знову будемо звертатися до вас з проханням підтримати військових», - наголосив Володимир Гунчик.

  Не менш важливою є підтримка сімей військовослужбовців, які втратили своїх годувальників або, в яких є поранені бійці, що зараз лікуються. «Ми просто зобов’язані допомагати тим, хто сьогодні захищає нашу незалежність. І кожним нашим вчинком доводити, що ми сильна нація і перемога буде за нами», - резюмував Голова Волинської облдержадміністрації.