• In English
 • Українські аграрні виші поглиблюють співпрацю з іспанськими колегами
  опубліковано 19 вересня 2014 року о 18:06

  В Університеті м. Льєйда, що в Іспанії, в рамках Темпус-проекту “QANTUS” проходив навчальний візит, у якому взяли участь представники аграрних навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України. А саме, такі заклади як: Білоцерківський національний аграрний університет, Львівський національний аграрний університет, Уманський національний університет садівництва, а також фахівці Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта».

  Українській стороні було презентовано напрацювання іспанських колег та однопроектників із питань методології організації навчального процесу; розробки структури і змісту навчальних дисциплін в іспанських університетах; інструментарію для організації та проведення тренінгів для викладачів вищих навчальних закладів і розробників програм вищої освіти.

  Довідково

  Реалізація проекту “QANTUS” передбачає розробку кваліфікаційних рамок для вивчення навколишнього середовища в українських університетах, створення тренінг-центру для викладачів відповідних дисциплін, розробку та впровадження нових магістерських навчальних програм екологічного напряму.