• In English
 • Голова Держенергоефективності звернувся до підприємців активізувати виробництво вітчизняних котлів на біопаливі
  опубліковано 18 вересня 2014 року о 19:28

  Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук під час позачергового розширеного засідання Комісії з розвитку енергетики та енергозбереження Українського союзу промисловців та підприємців ознайомив учасників з невідкладними заходами, які здійснені Урядом у сфері енергоефективності та енергозбереження, та ініціативами на перспективу.

  Йшлося про доступні механізми підтримки підприємств та домогосподарств, які збираються замінити газові котли на альтернативні, а також про залучення інвестицій. За словами Сергія Савчука, Урядом спрощено умови переходу на електроопалення та створено інвестиційно-привабливе тарифоутворення для переходу бюджетної сфери на альтернативні види палива.

  «Для населення виділено кошти на механізм стимулювання заміщення природного газу у сфері теплопостачання у розмірі 50 млн. грн., очікується спрощення підключення електроустановок та перехід на електроопалення. Серед найближчих ініціатив - преміювання інвесторів за заміщення газу при виробництві тепла у ЖКГ та бюджетній сфері у розмірі 443 млн. грн.», –  зазначив Голова Агентства. 

  Голова Держенергоефективності України звернувся до промисловців і підприємців з проханням активізувати роботу з виробництва вітчизняних котлів, які працюють на біопаливі, та докласти зусиль з упорядкування виробництва на ринку біопалива та пелетів. Це сприятиме заміщенню та скороченню споживання газу. Сергій Савчук також зазначив, що Агентство відкрите до пропозицій і готове до плідної співпраці.

  Представники УСПП, в свою чергу, пообіцяли сформулювати свої пропозиції щодо заходів зі скорочення споживання природного газу та найближчим часом передати їх на розгляд урядовців.