• In English
 • 19 вересня у столиці пройде Марш миру
  опубліковано 18 вересня 2014 року о 18:19

  19 вересня об 11:00 у Меморіальному комплексі «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років» пройде Марш миру, приурочений до Міжнародного дня миру. У марші візьме участь заступник Голови КМДА Михайло Радуцький.

  Збір учасників відбудеться біля Меморіалу воїнам України, полеглим в Афганістані (вул. Лаврська, 27). Після чого колона рушить до музею історії Великої Вітчизняної війни, де відбудеться мітинг.

  Зазначимо, що у Києві марш проводиться щорічно за участю представників громадських організацій жінок, ветеранів, інвалідів, молоді, депутатського корпусу та керівництва міста.

  Довідково

  Міжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати в 1982 році. Відповідно до резолюції від 30 листопада 1981 року кожен третій вівторок, у день відкриття чергової сесії ООН, проходило святкування Міжнародного дня миру. Проте в резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування Міжнародного дня миру мали вже проходити кожен рік в одну і ту ж дату – 21 вересня.

  У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров.