• In English
 • Валерій Пятницький: Уряд робитиме усе можливе, щоб результати від імплементації Угоди про асоціацію з ЄС були відчутними вже найближчим часом
  опубліковано 18 вересня 2014 року о 14:29

  Уряд буде робити усе необхідне, щоб якнайшвидше імплементувати Угоду про асоціацію, а українці відчули ефект від цього вже найближчим часом. На цьому наголосив заступник Міністра економічного розвитку і торгівліТорговий представник України Валерій Пятницький, коментуючи прийняте на засіданні Уряду Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про імплементацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони».

  «Уряд намагатиметься зробити все, щоб цей процес був динамічним, ті реформи, які були намічені і в тому контексті, що є в Угоді, були якнайшвидше реалізовані, щоб перші результати відчувались найближчим часом», - сказав заступник Міністра.

  План заходів щодо виконання зобов’язань України згідно з Угодою про асоціацію передбачає завдання стосовно:

  проведення інституційних та адміністративних перетворень,

  адаптації законодавства та виконання зобов’язань щодо імплементації положень acquis ЄС за Угодою,

  реалізації заходів із співробітництва та забезпечення діалогу Україна - ЄС.

  Виконання заходів здійснюватиметься у межах відповідних бюджетних призначень органів влади, а також за рахунок ресурсів міжнародної технічної допомоги та інших джерел.

  «Це важливий документ, з точки зору того, як відбуватиметься процес імплементації Угоди,  яким чином відбуватиметься взаємодія усіх органів, що будуть до цього залучені. Від того, наскільки ефективно ми співпрацюватимемо, буде залежати і ефективність імплементації», - зазначив Валерій Пятницький.