• In English
 • Найбільша китайська інвестиція зайде на Чернігівщину
  опубліковано 18 вересня 2014 року о 12:04

  Спільна діяльність Чернігівської обласної державної адміністрації та Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, спрямована на залучення інвестицій до економіки Чернігівської області в рамках підписаного меморандуму про співпрацю, вже приносить перші результати.

  Днями в Києві відбулася трьохстороння зустріч представників Чернігівської облдержадміністрації, Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України та «Китайсько-української аграрної компанії «Фанда».

  Обласну адміністрацію на зустрічі представляли заступник Голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Журман, директор департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Олег Міщенко.

  У рамках заходу представники «Китайсько-української аграрної компанії «Фанда» розповіли про інвестиційний проект, який передбачає будівництво на території Корюківського району комплексу з розведення великої рогатої худоби для виробництва м’ясо-молочної продукції. У майбутніх планах компанії – розширення і розвиток свинарного комплексу та відновлення тепличного господарства. Проект розрахований на 5 років із залученням китайських та європейських інвестицій в обсязі 58 мільйонів доларів. Це найбільша китайська інвестиція за всю історію незалежності України.

  Підписання відповідних документів та презентація самого проекту заплановано провести наступного тижня.