• In English
 • На Волині працюватиме патронатна психологічна служба для учасників АТО
  опубліковано 18 вересня 2014 року о 10:57

  Спеціальна служба для психологічного супроводу і допомоги учасникам  антитерористичної операції та членам їхніх родин незабаром працюватиме у Волинській області.

   За словами заступника голови Волинської облдержадміністрації Світлани Мишковець, служба формується із числа практичних психологів та лікарів-психотерапевтів і працюватиме в усіх містах та районах області. Психологи-координатори роботи з надання психологічної допомоги уже увійшли до складу місцевих оперативних штабів з питань протидії загрозам національній безпеці.

  «Патронатна служба надаватиме психологічну допомогу шляхом роботи мобільних груп, індивідуальних консультацій та через телефони довіри.  До зазначеного напрямку також залучено і священнослужителів», - зазначила Світлана Мишковець. 

  Сьогодні для 50-х зазначених фахівців розпочався дводенний семінар-навчання. Його мета – отримання базових знань, умінь і навичок у сфері надання психологічної допомоги дорослим і дітям, які пережили катастрофу, кризову ситуацію за обставин, які нині склалися в Україні.