• In English
 • Профінансовано понад половину вересневих пенсій, - Мінсоцполітики
  опубліковано 16 вересня 2014 року о 19:35

  Міністерство соціальної політики повідомляє, що станом на 16 вересня на рахунки поштових відділень та банківських установ перераховано 12,5 млрд. грн., призначених для здійснення пенсійних виплат у вересні. Загальна місячна потреба коштів на фінансування пенсій становить 23,7 млрд. гривень.

  Зокрема, фінансування пенсій пошті забезпечено включно по 18 вересня, установам банків – включно по 17 число.

  У Донецькій та Луганській областях виплати пенсій та грошової допомоги профінансовано в 22-х і 13-ти районах та містах цих регіонів відповідно.

  У Донецькій області це міста Авдіївка, Дебальцево, Дзержинськ, Димитрів, Дружківка,  Краматорськ, Красний Лиман, Маріуполь, Селидове, Новоградівка, Вугледар, Артемівськ та Артемівський район, Добропілля та Добропільський район, Костятинівка та Костятинівський район, Красноармійськ та Красноармійський район, Слов’янськ та Слов’янський район, а також Олександрійський, Волноваський, Велико-Новоселківський, Володарський, Мар´їнський, Першотравневий райони.

  В Луганській області виплати пенсій та допомог профінансовані  в містах Лисичанськ, Рубіжне, Северодонецьк, а також у Біловодському, Білокуракінському, Кремінському, Марківському, Міловському, Новоайдарському, Новопсковському, Сватівському, Старобільському та Троїцькому районах.