• In English
 • Мінагрополітики: Домовлено про створення спільної робочої групи для подальшого функціонування Німецького аграрного центру в Україні
  опубліковано 12 вересня 2014 року о 16:53

  Фахівці Міністерства аграрної політики та продовольства України взяли участь у Дні поля Німецького аграрного центру 2014 року в селі Поташ, Маньківського району, Черкаської області.

  Зокрема, директор Департаменту міжнародного співробітництва Мінагрополітики Тарас Кузьмич привітав учасників з нагоди проведення даного заходу.

  При цьому він зазначив, що українська сторона високо цінує співпрацю з Німецьким аграрним центром в Україні, який протягом останніх 5-ти років активно поширює сучасний європейський досвід в галузі механізації і технологій ефективного господарювання у сільськогосподарських підприємствах.

  Крім того, зважаючи на те, що термін діяльності проекту закінчується у 2015 році, українською та німецькою сторонами під час заходу було домовлено створити спільну робочу групу з числа представників аграрних міністерств, наукових та бізнесових кіл обох країн з метою вироблення оптимальної моделі подальшого функціонування центру.