• In English
 • Робота Центру ДЗК має ґрунтуватися на кращих прикладах європейських країн, - Ігор Швайка
  опубліковано 12 вересня 2014 року о 13:46

  Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка відвідав державне підприємство "Центр державного земельного кадастру".  Сьогодні Центр ДЗК  забезпечує розробку та оновлення вітчизняного програмного забезпечення, спрямованого на ефективне функціонування Кадастру.

  Зокрема, Центр виступає адміністратором Державного земельного кадастру, забезпечує безперебійність, надійність та захист каналів зв’язку, що надають доступ органам державної влади до кадастру по всій території України.

  Міністр Ігор Швайка ознайомився з роботою унікального технологічного обладнання та технічного забезпечення Державного земельного кадастру. Працівники Центру ДЗК продемонстрували сучасну електронну систему реєстрації прав на землю та нерухомість. Під час робочої зустрічі за участю Міністра було обговорено можливість вдосконалення роботи Центру ДЗК на кращих прикладах європейських країн. Також мова йшла про подолання можливої корупційної складової у роботі Центру ДЗК.

  "Система роботи Центру ДЗК має працювати за найкращими зразками європейських країн. Ми повинні відійти від корупційної «практики функціонування» попереднього Уряду та працювати на засадах чесності і прозорості», - сказав Міністр Ігор Швайка.