• In English
 • У Запорізькій області учасники АТО отримали дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
  опубліковано 11 вересня 2014 року о 10:52

  Фахівці територіальних органів Держземагентства в Запорізькій області, підтримавши ініціативу Голови Держземагентства України Сергія Рудика про надання земельних наділів військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, визначили масиви земель державної та комунальної власності загальною площею 687,34 га, у тому числі 102,5 га у межах населених пунктів. Троє учасників АТО – жителів області вже отримали дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

  Про ці факти і про те, куди слід звернутися учасникам АТО та їх родинам, як оформити належні документи, землевпорядники розповіли на телеканалах обласного, районного телебачення і радіо.

  Наразі фахівці землевпорядної служби області проводять активну інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо надання військовослужбовцям – учасникам АТО земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.

  На сьогодні у місцевих друкованих та Інтернет-виданнях опубліковано 53 матеріали з цього питання. Також на офіційних веб-сайтах обласної державної адміністрації, районних держадміністрацій та міських рад розміщено 33 інформаційних повідомлення. Крім того, землевпорядники поінформували мешканців області про 24 засідання “круглих столів” та зустрічей з громадськістю в районах області. Інформаційна робота з цього питання триває.