• In English
 • Ми оновили керівний склад територіальних органів ДВС на 25%, – Голова Державної виконавчої служби
  опубліковано 11 вересня 2014 року о 17:15

  Про боротьбу із корупцією у виконавчій системі сьогодні, 11 вересня, під час брифінгу в «Укрінформі» розповів Голова Державної виконавчої служби Дмитро Сторожук.

  «Боротьба з корупцією у виконавчій системі – залишається пріоритетною у роботі служби. З квітня місяця у тісній співпраці з правоохоронними органами і прокуратурою ми розпочали позапланову перевірку органів ДВС по всій Україні. За підсумками перевірок було винесено догани 20 начальникам управлінь. А стосовно 5 з них уже подані документи про звільнення Міністру юстиції України», - поінформував Голова ДВС України.

  Він додав, що якщо за весь минулий рік в органах ДВС було відкрито лише чотири кримінальних провадження щодо вчинення зловживань законом посадовими особами, то тільки за останні півроку відкрито 58 таких кримінальних проваджень. З них по восьми справах уже винесені вироки судів про притягнення до кримінальної відповідальності. Ще вісім справ знаходяться у судах і по 28 – триває слідство.

   «Варто наголосити, що за час перевірок ми оновили керівний склад територіальних органів ДВС на 25%. Ми звільнили тих людей, які не хотіли працювати по-новому і не підтримували антикорупційних реформ. Усього проведено 12 перевірок в обласних організаціях. У наступних областях перевірки ще тривають або заплановані. Разом з тим, варто наголосити, що представники територіальних підрозділів намагаються всіляко уникнути покарання. Як приклад, замість того, щоб докласти зусиль для усунення недоліків у роботі – 12 начальників управлінь під час проведення перевірок нашими фахівцями пішли на лікарняний. Проте й тут ми будемо діяти рішуче – уже підготовлене подання на ім`я Міністра юстиції щодо здійснення перевірки правомірності надання  закладами охорони здоров`я листків непрацездатності», - зазначив Дмитро Сторожук.

  Голова Державної реєстраційної служби України Ганна Онищенко, яка теж виступала спікером на брифінгу, розповіла про результати аналогічних перевірок діяльності територіальних органів ДРС. За її словами, під час реформування кадрового апарату ДРС звільнено 33 людини та оголошено 19 доган.