• In English
 • Презентовано проект реформи спортивної галузі України
  опубліковано 10 вересня 2014 року о 17:18

  10 вересня у Києві відбулася конференція на тему: "Реформа спортивної галузі України".

  Організатори заходу – Міністерство молоді та спорту України, Національний Олімпійський комітет України, Спортивний Комітет України – зібрали на НСК “Олімпійський” понад 100 функціонерів спортивної галузі України для обговорення структури майбутнього документа концепції реформування.

  Робоча група з реформування, до складу якої входять представники Міністерства молоді та спорту, спортивних федерацій, Національного олімпійського комітету, презентувала учасникам конференції попередні напрацювання.

  Протягом кількох годин тривало активне обговорення проекту концепції за такими напрямками: спорт вищих досягнень, масовий спорт, спорт у системі освіти, будівництво та управління спортивними спорудами.

  “Ми запрошуємо до співпраці всіх, кому небайдуже майбутнє українського спорту. Ми разом маємо створювати правила, за якими спорт має розвиватися в нашій державі”, - зазначив Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов. 

  Робота над проектом концепції з урахуванням пропозицій, наданих під час конференції, триватиме до середини жовтня.

  16-го жовтня 2014 року заплановано Спортивний конгрес України, де буде представлено фінальний варіант концепції реформування спортивної галузі та нову редакцію закону "Про фізичну культуру і спорт". На конгрес, крім представників спортивної галузі України, запрошені посли європейських країн та США та голова представництва Європейського Союзу в Україні, представники Міжнародного Олімпійського комітету та міжнародних спортивних федерацій, Ради Європи, Світового Конгресу Українців, відомі спортивні та громадські діячі.

  У роботі конференції взяли участь президент НОК України Сергій Бубка; керівник робочої групи з питань реформування спортивної галузі України, президент Федерації плавання України Дмитро Качуровський; президент Федерації спортивного права Олександр Кошовий; заступник Міністра молоді та спорту Ігор Гоцул; представники Спортивного комітету України, федерацій олімпійських та неолімпійських видів спорту, спортивної громадськості.