• In English
 • Олександр Сич: Настане час, коли в такій же ситуації, як ми сьогодні, чи Грузія вчора, перебуватиме сама Російська Федерація
  опубліковано 10 вересня 2014 року о 15:28

  Якщо в російсько-українській війні переможе Росія, то Україна вже ніколи не буде самостійною, а рабство буде значно брутальнішим, аніж в попередні періоди імперського поневолення. Бо Путін більше не прикриватиметься фіговим листком братерськості. Якщо перемога буде за Україною, у чому я переконаний, то ми назавжди станемо незалежною самодостатньою державою. І прийде час, коли в такій же ситуації, як ми сьогодні, чи Грузія вчора, перебуватиме сама Російська Федерація.

  Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич 9 вересня 2014 року в Києві під час презентації перекладу книги українською мовою грузинського письменника та драматурга Баса Джанікашвілі «Гра у войнушку» у Посольстві Грузії в Україні.

  Урядовець привітав автора із презентацією першого українського перекладу його книги і подякував за внесок у зміцнення українсько-грузинських дружніх відносин.

  За словами Віце-прем'єр-міністра, якщо світове співтовариство не зробить відповідних висновків з грузинського (російсько-грузинської війни 2008 року – ред.)  та українського досвіду, то  невдовзі жертвами застосування сучасних технологій ведення гібридної війни можливо стануть Чехія, Словаччина, Фінляндія чи навіть Франція. Тобто ті країни, які сьогодні сформували специфічну позицію щодо введення санкцій проти російського агресора.

  «Ми маємо пізнати той цінний досвід братніх нам грузинів у боротьбі проти російського агресора: почерпнути знання з цієї книги та самої історії перебігу російсько-грузинської війни і перекласти їх на сучасні українські реалії», - підсумував Олександр Сич.