• In English
 • Щодо ситуації на українсько-російському кордоні
  опубліковано 09 вересня 2014 року о 12:55

  Протягом доби на обстановку впливав режим припинення вогню, встановлений з 18.00 5.09.2014 за наказом Верховного Головнокомандуючого ЗСУ відповідно до досягнутих домовленостей.

  Користуючись припиненням активних дій, окремі бойовики намагаються утекти з місць боїв. О 12.00 8.09.2014 рейдовою групою в лісосмузі біля дороги «Талаківка - Комінтернове» було виявлено автомобіль «ЗАЗ Таврія»,  на якому встановлено танковий кулемет «Утес». Наразі він посилив бойову міць   українських  прикордонників.

  Відмічаються активні дії ЗС РФ з нарощування ударного угруповання на кордоні з Україною та на тимчасово окупованій території Криму, облаштування та укріплення бойових позицій навпроти ділянки Донецького прикордонного загону.

  На маріупольсько-таганрогському напрямку продовжується концентрація ЗС РФ. За оперативною інформацією з 7.09.2014 по трасі «Ростов-на-Дону – Новоазовськ» в бік України прослідувало 2 колони техніки (172 одиниць гусеничної техніки та 30 БТРів, 200 вантажівок).

  В районі н. п. Куйбишево (РФ) розгорнуто підрозділ російської ПВО, який здійснює контроль за повітряним простором східної частини Луганської та північної частини Донецької областей.