• In English
 • В Одесі розпочав роботу Геологічний форум України
  опубліковано 08 вересня 2014 року о 13:14

  8 вересня 2014 року в місті Одеса розпочав роботу Геологічний форум України «Актуальні проблеми та перспективи розвитку геології: наука і виробництво (Геофорум-2014)», організований Українським державним геологорозвідувальним інститутом (УкрДГРІ) за підтримки Державної служби геології та надр України (Держгеонадра).

  Голова Держгеонадр Дмитро Кащук у вітанні учасників Форуму відзначив: «У нас є рішучий план дій, потенціал і велике бажання для того, щоб активізувати діяльність галузі та вивести її на новий рівень: стабілізувати фінансово-господарський стан, привабити інвесторів з метою нарощування ресурсної бази, зменшити залежність від імпорту вуглеводнів, здійснити технічне переоснащення». Дмитро Кащук також висловив впевнення, що Геологічний форум дасть вичерпні відповіді на більшість болючих питань сьогодення.

  У рамках Геологічного форуму проходять чотири науково-практичні конференції:

  Актуальні питання моніторингу і наукового супроводження надрокористування та геологічної експертизи (Геомоніторинг-2014);

  Актуальні проблеми геології, прогнозу, пошуків та оцінки родовищ твердих корисних копалин (Геологічні читання-2014);

  Перспективи використання альтернативних і відновлюваних джерел енергії в Україні (REU-2014);

  Сучасні сейсмічні та інші геолого-геофізичні методи при пошуках родовищ нафти і газу в умовах складно побудованих структур (Сейсмо-2014).

  Геологічний форум України зібрав близько 100 учасників промислових, виробничих, наукових підприємств і установ, представників органів виконавчої влади та геологічних компаній.