• In English
 • Протягом минулого тижня рятувальники ліквідували більше 2 тисяч пожеж та врятували 29 осіб, - Сергій Бочковський
  опубліковано 08 вересня 2014 року о 10:25

  Як зазначив Голова ДСНС України Сергій Бочковський, за минулий тиждень (з 01.09 по 07.09) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснювали виїзди для ліквідації надзвичайних подій.

  Голова Служби відзначив продуктивну роботу підрозділів ДСНС України з ліквідації надзвичайної ситуації місцевого рівня у Донецькій області. Так, 3 вересня о 21:23 у м. Макіївка на  шахті “Холодна Балка” (ДП “Макіїввугілля”) відбувся викид вугілля та газу. На момент аварії в шахті працювало 137 гірників, зокрема 25  - на аварійній ділянці. До місця події негайно прибули рятувальники мобільно-оперативної групи 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області. В результаті оперативних заходів було з’ясовано, що 3 гірники загинули на місці аварії. 1 працівник постраждав та перебуває нині у “Клінічній рудничній лікарні” м. Макіївка. Стан потерпілого – середньої важкості. Роботи з ліквідації надзвичайної ситуації проводилися майже добу і о 16:23 4 вересня були завершені.

  Голова Служби також повідомив, що за минулий тиждень зареєстровано 2 тис. 408 надзвичайні події, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 42 особи. Ліквідовано 2 тис. 253 пожежі, врятовано на пожежах 29 осіб та не допущено знищення вогнем 411 будівель і 30 од. техніки. На пожежах загинуло 17 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 4 млн. 676 тис. грн.

  З початку тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 97 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 456 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

  Протягом тижня на водних об’єктах загинуло16 осіб.

  За оперативними даними, за тиждень виникло 501дорожньо-транспортна подія, внаслідок чого загинуло 88 осіб та постраждало 638 осіб.