• In English
 • Дмитро Булатов: Ми допоможемо повернути київський велотрек у власність міста
  опубліковано 07 вересня 2014 року о 15:56

  Міністерство молоді та спорту України сприятиме відновленню київського велотрека. Про це Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов заявив під час толоки, яка відбулась безпосередньо на території велотреку (вул. Б. Хмельницького, 58) 6 вересня.

  «На цьому велотрекові свого часу тренувалися українські чемпіони. Ми дуже вдячні небайдужим киянам — велосипедній громаді столиці — які звертаються до нас по допомогу. Поїздка на велосипеді для них не розвага, а спосіб життя. Разом із керівництвом міста, Шевченківською районною адміністрацією ми працюватимемо над тим, щоб велотрек було повернуто у власність міста», - наголосив Дмитро Булатов.

  Міністр зазначив, що в питанні повернення спортивних об’єктів до державної власності вже є позитивний досвід. На минулому тижні Кабінет Міністрів прийняв розпорядження про віднесення льодового палацу (колишній комплекс «Авангард») до сфери управління Міністерства молоді та спорту. У планах Міністерства – створити на базі льодового палацу базу олімпійської підготовки для українських хокеїстів.

  Щодо коштів на відновлення київського велотреку, Дмитро Булатов зазначив, що незабаром Міністерство разом із КМДА та Федерацією велоспорту України вирішуватиме це питання, разглядаючи декілька шляхів залучення коштів, як із державного бюджету, так і від інвесторів.