• In English
  • Кадастрові реєстратори надаватимуть відомості про земельні ділянки, розташовані в зоні АТО
    опубліковано 05 вересня 2014 року о 17:29

    У зв’язку з напруженою ситуацією, що склалася на сході України у результаті військової агресії Російської Федерації, Держземагентство України визначило кадастрових реєстраторів, відповідальних за надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельні ділянки, розташовані на території Донецької та Луганської областей.

    Робочі місця цих держаних кадастрових реєстраторів розгорнуто у Маріуполі в Донецькій області, у Бердянську в Запорізькій області, у Старобільську в Луганській області, в Ізюмі у Харківській області, а також в містах Дніпропетровськ та Київ. Кадастровим реєстраторам створено належні умови для роботи. Вони мають відповідні технічні засоби, програмне забезпечення та приміщення для роботи з громадянами та надання відомостей з Державного кадастру.

    «Ми робимо усе можливе, аби наші співвітчизники, які на Сході нашої держави страждають від окупації, могли реалізувати своє конституційне право та отримати без усіляких обмежень відомості з Державного земельного кадастру, – наголосив Голова Держземагентства України Сергій Рудик.