• In English
 • Зі Львова у зону АТО вирушили понад сто бійців батальйону територіальної оборони
  опубліковано 05 вересня 2014 року о 10:14

  4 вересня зі Львова в зону АТО вирушили понад сто бійців батальйону територіальної оборони. Перед від’їздом вояків до місць дислокації на Сході України з ними зустрілось керівництво Львівської ОДА та представники Львівської обласної ради.

  «Я пишаюсь Вашою мужністю та патріотизмом. Ви добровільно вирушаєте у зону бойових дій, знаючи про труднощі, які на Вас чекають, усвідомлюючи усі ризики війни», – сказав військовим т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський.

  Також він побажав бійцям з честю виконати обов’язок перед Україною і якнайшвидше з перемогою повернутись додому, до своїх рідних. «Повертайтесь живими та неушкодженими – наголосив Юрій Турянський.

  Бійців благословив у дорогу та на успішне виконання місії на Сході України військовий капелан.

  Більш ніж половина з військових, які сьогодні вирушили на Схід країни, самі зголосились взяти участь в антитерористичній операції. Серед добровольців не тільки жителі Львівщини, але й південних та східних регіонів України.

  Перед від’їздом військовим видали речі, які для них закупила Львівська ОДА. Батальйон, як запевнили у Львівському обласному військовому комісаріаті, на Сході України буде забезпечений усією необхідною амуніцією.