• In English
 • Голова Держлікслужби взяв участь у конференції Аптечної професійної асоціації
  опубліковано 04 вересня 2014 року о 18:24

  У рамках проведення конференції Всеукраїнської громадської організації «Аптечна професійна асоціація України» Михайло Пасічник зустрівся з провідними представниками фармгалузі.

  Нині АПАУ - це одна з найбільших аптечних асоціацій України, що об’єднує аптечні компанії, дистриб’юторів, профільні регіональні асоціації, громадські організації та фармацевтичні підприємства з усіх регіонів України.

  Михайло Пасічник подякував за повсякденну плідну роботу, яку представники фармацевтичного бізнесу проводять на місцях, забезпечуючи українців необхідними та якісними ліками, відзначив їхній внесок у справу благодійності. Адже в нинішній складний для країни час вони надають свою посильну допомогу. Чимало аптечних мереж, дистриб’юторів та виробників безкоштовно постачають фармпрепарати в лікарні та військові госпіталі, надають іншу гуманітарну допомогу. У цьому Михайло Пасічник особисто пересвідчився під час робочих поїздок на Житомирщину та Вінниччину.

  Михайло Пасічник поінформував представників аптечних мереж щодо останніх законодавчих ініціатив, з якими виступила Держлікслужба України. Вони мають сприяти створенню максимально прозорих і комфортних умов роботи для всіх гравців ринку, а, отже, своєчасному забезпеченню пацієнтів якісними ліками.

  Також присутні обговорили проблемні питання роботи аптечних закладів, зокрема, щодо внесення змін до ліцензійних умов.