• In English
 • Відбулися зміни у складі колегії Держкомтелерадіо
  опубліковано 04 вересня 2014 року о 17:14

  У зв’язку із кадровими змінами затверджено оновлений персональний склад колегії Держкомтелерадіо. Зокрема, наказом Голови Держкомтелерадіо Олега Наливайка до її складу введено головного редактора газети «Урядовий кур’єр» Серігя Брагу.

  Зараз колегія Держкомтелерадіо складається з 26 осіб. До її складу входять голова Держкомтелерадіо та його заступник, керівники структурних підрозділів відомства, народні депутати Володимир Яворівський та Андрій Шевченко, генеральні директори НТКУ, НРКУ, ДТРК «Всесвітня служба УТР», ДТРК «Культура», інші керівники підприємств та установ, що підпорядковуються Держкомтелерадіо, науковці та ін.

  Від інститутів громадянського суспільства для роботи в колегії Держкомтелерадіо запрошено голову товариства «Просвіта» Павла Мовчана, голову профспілки працівників культури Людмилу Перелигіну, голову громадської ради при Держкомтелерадіо Олександра Човгана.

  Із оновленим складом колегії Держкомтелерадіо можна ознайомитися на веб-сайті відомства за адресою: http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=114587&cat_id=94566