• In English
 • Українські видавці візьмуть участь у книжковій виставці в Ашхабаді
  опубліковано 04 вересня 2014 року о 17:02

  Держкомтелерадіо сформував склад української делегації для участі в IX Міжнародній книжковій виставці-ярмарку та науковій конференції «Книга - шлях до співробітництва та прогресу», що відбудеться 24-26 вересня в Ашхабаді.

  Українську книгу та досягнення вітчизняного книговидання презентуватимуть у столиці Туркменістану директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький, директор видавництва «Імекс-ЛТД» Тамара Самиляк, директор видавництва «ТДС-Укспо» Ольга Краско, директор видавництва «АВІАЗ» Віктор Зеленський, директор видавництва «Кордон» Віталій Воробйов, директор видавництва «Будинок письменників України» Оксана Герман та інші. З повним списком членів української делегації можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо за адресою http: http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=114309&cat_id=94566

  Очолить делегацію директор департаменту видавничої справи та преси Держкомтелерадіо Олексій Кононенко. Члени делегації проведуть у рамках виставки День Української Книги та візьмуть участь в інших виставкових заходах.

  Авіапереліт іноземних делегацій та їхнє перебування в Ашхабаді під час виставки, як і зазвичай, фінансується приймаючою стороною.