• In English
 • Землевпорядники Закарпаття видали 16 наказів про відведення земельних ділянок учасникам АТО
  опубліковано 04 вересня 2014 року о 12:10

  Землевпорядники Закарпатської області видали 16 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України.

  У рамках соціальних ініціатив Голови Держземагентства України Сергія Рудика щодо підтримки захисників Вітчизни землевпорядники Закарпаття сформували 31 земельний масив загальною площею 351,3 гектара.

  Усього із клопотанням про відведення земельного наділу до Головного управління Держземагентства у області звернулося 8 учасників АТО – жителів Закарпатської області, які у складі військових частин продовжують захищати національні інтереси на Сході України.

  – Спеціалісти землевпорядної служби Закарпаття докладають усіх зусиль, аби швидко оформити документи на землю учасникам АТО та родичам загиблих солдатів. Зокрема, при зверненні військовослужбовців наші спеціалісти допомагають їм професійно скласти клопотання про виділення у власність земельної ділянки, забезпечують надання графічного матеріалу з бажаним місцем розташування наділу та в межах законодавства надають консультативну допомогу щодо подальшого оформлення права власності на земельну ділянку, – зазначив перший заступник начальника Головного управління Держземагентства у області Володимир Токар.