• In English
 • Збірна України з пожежно-прикладного спорту вирушає на міжнародні змагання до Алмати
  опубліковано 03 вересня 2014 року о 09:55

  Рятувальники ДСНС України нині не лише активно ліквідовують надзвичайні ситуації, але й допомагають жителям східних регіонів України повернутися до звичного ритму життя чи адаптуватися на нових місцях проживання. Проте не забувають у Службі порятунку й про спортивні змагання.

  Саме з метою підготовки пожежних та рятувальників до виконання дій за призначенням в Україні активно розвивається пожежно-прикладний спорт. Майбутні співробітники Служби порятунку постійно беруть участь у міжнародних змаганнях та демонструють високі результатиСаме збірна команда з пожежно-прикладного спорту представляє Україну на міжнародній арені. Вже неодноразово команда ставала призером чемпіонатів світу та Європи. А з 2002 року українська збірна є членом Міжнародної спортивної федерації пожежних та рятувальників.

  Нині збірна вирушає до міста Алмати (Казахстан), де з 4 по 9 вересня боротиметься за звання кращих рятувальників на X Чемпіонаті світу з пожежно-прикладного спорту. Серед учасників змаганькоманди з Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Латвії, Монголії, Казахстану, Кореї, України, Словакії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Росії та Чехії. Збірна   вирушає у складі 20 осіб, серед яких 10 членів команди, а ще тренери, лікарі та офіційні представники. Протягом декількох місяців українські спортсмени наполегливо тренувалися, аби на міжнародному рівні показати високу професійну підготовку та навички оперативно працювати під час виникнення надзвичайних ситуацій.

  Хлопці налаштовані лише на перемогу. Команда прагне показати на міжнародній арені свою міць та майстерність, професійні навички, які вони відпрацьовували протягом декількох місяців. Тож вирушаємо на змагання у відмінній фізичній підготовці, з любов’ю до України та вірою в нашу перемогу”, - зазначив тренер команди Ігор Безкровний.

  Голова ДСНС України Сергій Бочковський, проводжаючи команду на Чемпіонат, побажав хлопцям витримки, спортивної наснаги та зауважив, що збірна України з пожежно-прикладного спорту завжди демонструвала відмінну підготовку та з гідністю представляла Україну на світових змаганнях.

  Довідково

  X Чемпіонат світу з пожежно-рятувального (прикладного) спорту “Алмати–2014” проходитиме з 4 по 9 вересня 2014 року. Змагання проводяться з метою популяризації професії пожежного та рятувальника, пожежно-прикладного спорту серед молоді, вдосконалення професійної майстерності рятувальників. Першим конкурсним завданням змагань буде підйом по штурмовій драбині (6 серпня). Другий день чемпіонату розпочнеться із подолання 100-метрової смуги з перепонами і завершиться пожежною естафетою. На третій день змагань учасники змагатимуться у бойовому розгортанні. Цього ж дня стануть відомі і переможці Чемпіонату.