• In English
 • Арсеній Яценюк: Газ не має етикеток. Реверс газу - перший крок до енергонезалежності
  опубліковано 02 вересня 2014 року о 15:59

  Україна разом із партнерами зі Словаччини та Європейською Комісією зробила крок до диверсифікації енергопостачання та зменшення енергозалежності, - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк після церемонії відкриття газогону «Вояни-Ужгород» у місті Вельке Капушани (Словаччина) у вівторок, 2 вересня.

  «Звичайно, це не остаточне вирішення, але це величезний крок уперед. Україна сьогодні може ствердити, що разом із нашими словацькими друзями та Єврокомісією ми зробили перший крок до диверсифікації енергопостачання та зменшення енергетичної залежності», - сказав Глава Уряду.

  «Моя відповідь президенту Путіну на його жорстку заяву щодо цього реверсного потоку: газ не має етикеток. Це просто газ. Якщо ми платимо кошти, то хтось його транзитує і хтось купує», - підкреслив Арсеній Яценюк.

  Він нагадав, що Україна ратифікувала Третій енергетичний пакет: «Ми розпочали всеохоплюючу реформу українського енергетичного сектору, щоб наблизити його до стандартів ЄС».

  «Нам це вдалося, тому що ми – Україна і ЄС – були і є об’єднаними. Це найкращий рецепт для перемоги. І ми це зробили», - сказав Арсеній Яценюк.